امروز: جمعه, ۰۳ آذر ۱۳۹۶ برابر با ۰۵ ربيع الأول ۱۴۳۹ قمری و ۲۴ ۱۱ ۲۰۱۷ میلادی , مصادف است با : آغاز انتشار روزنامه "مجلس" در تهران (1285 ش)

...

پربازدیدهای سرگرمی

چند رسانه ای

..

تازه‌های سرگرمی

کد خبر 684576
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۸ دی ۱۳۹۵ ۲۱:۳۹

طنز؛ معاونت مبارزه باکوفتگی بدن دستفروشان!

فریور خراباتی در روزنامه آرمان امروز نوشت:

چند روز پیش و در شبکه‌های اجتماعی ویدئویی منتشر شد که در آن طبق معمول تعدادی مامور زحمتکش شهرداری در حال مشت و مال‌دادن، قولنج‌شکستن و ماساژ دستفروشان بودند که متاسفانه باز هم با کارشکنی عده ای در فضای مجازی این فیلم با عنوان «ضرب‌وشتم میوه‌فروشان میدان صاحب‌الامر» منتشر شد که جای بسی شگفتی دارد.ببینید! ما ظاهرا یک معاونتی این روزها در شهرداری‌ها داریم به عنوان معاونت «مبارزه با کوفتگی بدن دستفروشان»؛ به این صورت که دوستان سوار ماشین می‌شوند، می‌روند و خستگی دستفروشان را از تن شان در می‌آورند.

 

حالا گاهی اوقات دستان دوستان پرزور است، شاید یک صدای«آخ» یا«دستم داغون شد» هم به گوش شما برسد، که خب این دلیل نمی‌شود که ما فکر کنیم خدای نکرده کتک زدنی در کار بوده است.حالا ماموران هم کمی صدای شان بلند است و اخم می‌کنند، این هم دلیل نمی‌شود و تازه نشان می‌دهد که دوستان تا چه حدی در کار خود جدیت دارند و با تعهدی مثال زدنی، قولنج نشکسته توی بدن هیچ دستفروشی باقی نگذاشته اند.

 

خب خودتان می‌دانید که دستفروشی کاری است که با دست سر و کار دارد، دست هم خب خسته می‌شود و درد می‌گیرد، حالا بد کاری می‌کنند دوستان می‌روند و خستگی دست این افراد را برطرف می‌کنند؟ حالا خود مسئولان شهرداری اعلام می‌کنند که برخلاف آن چیزی که در تمام فیلم‌ها مشاهده می‌کنید، این دستفروشان هستند که در پاسخ به لطف و محبت ماموران، آنها را کتک می‌زنند که متاسفانه در هیچ فیلمی این بخش را ما ندیده ایم و احتمالا این بخش را سانسور می‌کنند، بنابراین بنده به جای تمام شهرداری‌های عزیز، درخواست ویدئوچک دارم تا ببینیم بالاخره مشت اول رو چه کسی زده و چه کسی خورده!+ 0
مخالفم - 1


تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0
نظرات کاربران

ارسال نظر
کد امنیتی
تازه کردن

  


جوان و خانواده

اخبار مشاهیر و چهره ها